• InfoGuide
  • Entry
  • Telecommunications

Купівля SIM-карти в Німеччині

19
Share
Bookmark

Date20 Aug 2021

19
Share
Bookmark

Німеччина є набагато більше, ніж лише «країна пива». Отже, якщо ви плануєте залишатися тут довше, ніж потрібно, щоб випити одне пиво, Ви, скорше за все, побажаєте отримати місцевий номер телефону, щоб мати змогу зв’язатися зі своїми новими німецькими друзями та залишатися на зв’язку зі своїми рідними вдома.

Першим кроком до цього є ​​покупка SIM-карти. Якщо Ви приїхали із країни, яка не входить до ЄС, Ви напевно очікуєте, що SIM-картка буде дорогою або ії важко отримати. Однак Ви будете приємно здивовані, коли почуєте, що процес придбання SIM-карти насправді дуже простий. І що ще краще, існують численні мережі, які пропонують пакети для задоволення індивідуальних потреб кожного з точки зору даних та дзвінків.

Ви можете купити SIM-карту в одному з магазинів в аеропорту, у будь-якому супермаркеті чи у сервісного провайдера. Звичайно, Ви можете придбати SIM-карту ще в аеропорту своєї країни, але ми рекомендуємо купити її після прибуття до Німеччини.

Трьома основними мережевими провайдерами в Німеччині є Deutsche Telekom, Vodafone та O2, а також кілька інших компаній, які надають послуги від їхнього імені.

Вважається, що колишній T-mobile (тепер Deutsche Telekom) забезпечує найнадійнішу мережу з найкращою доступністю LTE. Деякі з інших провайдерів  використовують цю мережу, наприклад Lebara, ja!mobil та Congstar.

Vodafone, який часто називають другим по якості постачальником послуг, здається, користується прихількістю більшості мандрівників у Німеччині. Він надає послуги роумінгу в усіх країнах ЄС/ЄЕЗ (крім Швейцарії). Lycamobile, Otelo і Fyve користуються мережею Vodafone.

O2 — це найменша мережа із трьох головних, але залежно від того, де ви живете, вона може бути ідеальною. Наприклад, у Вас не виникне проблем із  мобільним зв’язком у берлінському метро. Оператори, які використовують цю мережу, це Nettokom і ALDI Talk.

Що мені потрібно зробити, щоб зареєструвати SIM-карту?

Для реєстрації SIM-карти необхідні Ваш паспорт та адреса, за якою Ви перебуваєте в Німеччині. Реєстрація відбувається в магазинах, але також може бути здійснена онлайн через систему WebID із допомогою відеочату. Іноді за допомогою відеочату неможливо перевірити справжність паспортів, якщо вони не біометричні (наприклад, індійські). Але із посвідкою на проживання (довгостроковою візою) ви повинні мати змогу здійснити реєстрацію онлайн.

Весь процес реєстрації SIM-карти насправді дуже простий, і Вашу SIM-карту зазвичай можна активувати протягом 10 хвилин, хоча вам можуть сказати, що активація може зайняти до двух годин. Існує багато різних пакетів щодо даних та часу дзвінків, пристосованих до різних бюджетів і потреб. Як тільки Ви станете власником такого пакету, Ви більше не будете залежати від точок доступу WІ-FІ!

Пакети зазвичай дійсні 28 днів або місяць і їх дію треба продовжувати до закінчення цього терміну. Часто, якщо на вашому рахунку достатньо грошей, обраний пакет буде автоматично продовжуватися щомісяця. Ви також можете підписати довгострокову угоду, яка передбачає, що Ви один або два роки будете обслуговуватись тією ж компанією. Але перш ніж підписувати будь-яку угоду, переконайтеся спочатку, що ви розумієте всі її положення та умови!

Як бачите, отримати SIM-карту в Німеччині зовсім не складно. Єдина перешкода може бути, коли Ви намагаєтеся вибрати один варіант із безлічі пропонованих.

#sim card germany#buying a sim card in germany