• InfoGuide
  • Education & Work

Вчити німецьку -- важливо

17
Share
Bookmark

Date31 Aug 2021

17
Share
Bookmark

Ви перебуваєте в Німеччині, але не володієте німецькою? Можливо Вам здається, що все гаразд. Але насправді це не так.

Знання німецької мови багато в чому корисне, якщо не необхідне. Якщо Ви вирішили вирушити до Німеччини з метою навчання, роботи, у рамках програми обміну студентів, рекомендується, а іноді навіть обов’язково, мати базові знання німецької мови. Німецька мова входить до чотирьох найбільш уживаних мов світу після англійської, французької та китайської. Отже, чи може її вивчення якось зашкодити?

Нижче перераховуються кілька вагомих причин, чому знання німецької мови є важливим або принаймні корисним.

Пошук роботи та навчання у Німеччині

Перш за все, це збільшує Ваші шанси знайти в Німеччині роботу Вашої мрії.

Так, кар’єрний розвиток є однією з найважливіших цілей у житті майже кожної людини. Отож, пошук роботи в Німеччині зі знанням німецької мови може покращити Вашу кар’єру. Навіть якщо Ви потім будете шукати роботу в німецькій компанії у своїй країні, базові знання німецької можуть допомогти Вам отримати посаду.

Наприклад, якщо Ви шукаєте роботу в Німеччині в галузі охорони здоров’я, то тут потребується знання німецької мови. Знання мови на рівні В1 або В2 може вимагатись від сертифікованого закладу, щоб отримати роботу в цій галузі. З іншого боку, знання німецької мови на рівні A1 є обов’язковим, якщо Ви відвідуєте Німеччину за візою для возз'єднання сім'ї.

Ви можете почати вивчати німецьку мову, ще перебуваючи в Україні. Знайти підходящу мовну школу може бути вже по собі досить складним завданням, але не забувайте до того ж звертати увагу на те, чи визнається її сертифікат Федеративною Республікою Німеччина. Goethe-Institut є однією із шкіл, сертифікат яких визнаний у всьому світі.

Якщо Ви вивчаєте мову в Німеччині, то найкраще, якщо викладання повністю буде проходити на німецькій. Це підвищіть Ваші шанси влаштуватись на роботу після навчання. Якщо Ви оберете навчання, де викладання проводиться іншою мовою, Ви зможете помітити важливість німецької мови, коли коли опинитесь на ринку праці.

Доступність

Німеччина добре відома своїм поєднанням місцевих та світових традицій. Вона з гордістю може похвалитися своєю фінансовою столицею Франкфуртом-на-Майні, середовищем стартапів Берліном, портами Гамбурга та промисловими центрами  Штутгартом та Мюнхеном.

Ви зможете вижити у великих містах, не володіючи мовою, але Ви скоріш за все зіткнетесь із проблемами, коли будете відвідувати маленькі міста та села, де німецька є єдиною мовою, якою користуються в сьогоденні. Наприклад, шукаючи вулицю (за вуличними знаками), купуючи квитки в білетних автоматах, роблячи замовлення в ресторанах, де офіціанти не розмовляють англійською, а меню лише на німецькій мові. Це знизить Ваші шанси на інтеграцію, оскільки Ви не зможете спілкуватись із місцевими мешканцями.

Інтеграція

Найважливіше Ваше завдання як іноземця в Німеччині - це інтеграція, тому що до і без інтеграції Ви не будете почуватись як вдома, перебуваючи в чужій країні. Знаючи німецьку, Ви зможете ознайомитися з великою культурною спадщиною Німеччини.

Вам буде легко дізнатися про багату німецьку історію, наприклад, під час екскурсії по багатьом чудовим замкам. Знайти англомовних гідів, особливо в невеликих містах, -- важко. Тому найкраще, якщо Ви будете мати базові знання німецької мови.

Ви також можете знайти нових друзів у Німеччині. Німці вважаються гостинними, і якщо Ви проявите зусилля, щоб розмовляти їхньою мовою, Вони приймуть Вас від щирого серця.

Я Вас переконала? Якщо так, натисніть на посилання нижче, щоб знайти курс, який найкраще Вам підходить. Успіхів у навчанні!

● Німецька мова в Берліні

● Німецька мова в Мюнхені

● Німецька мова у Франкфурті

● Німецька мова в Гамбурзі

● Німецька мова в Кельн

Пошуковий текст: важливість вивчення німецької мови

Пошукові слова: 

німецька мова, кар'єра в Німеччині, навчання в Німеччині, вивчення німецької мови, інтеграція

#learning german#importance of learning german#speaking german